Промислові оливи та мастила

Про компанію RIMOL

Компанія RIMOL сучасна і розвинута виробнича компанія в галузі промислових мастил, що займає конкурентні позиції в галузі з 2009 року. Ми є експертом ринку мастильних матеріалів шляхом постійного вдосконалення, розвитку та адаптації до потреб ринку.

За увесь час роботи на ринку мастильних продуктів, ми встигли зарекомендувати себе тільки з позитивного боку перед клієнтами, заробивши високу повагу з усіх куточків України.

В результаті тривалої роботи і багатого досвіду фахівців, компанія перетворилася на сучасний і добре налагоджений механізм з виробництва та доставки високоякісних мастил.

Ми реалізуємо оливи и мастила для різноманітних сегментів ринку, а саме легкових і вантажних автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки, залізничних підприємств, гірничо-збагачувальних підприємств і металургійних комплексів, водного транспорту, і т.д. (Детальніше)

Ми пропонуємо продукцію вищої якості, яке досягається шляхом використання при виробництві якісних компонентів провідних виробників у галузі нафтопереробки та нафтохімії: Infineum, LUBRIZOL, RheinCheime.

Вся продукція проходить сертифікацію і відповідає вимогам діючих ДСТУ, ГОСТ і ТУ.

Контакти

Адреса: Україна, Київ, вул.Малинська, 12
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Час роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00